Re: Membri Fnatic si-au facut incalzirea pe sv nostru de DM.

T.Red Baron wrote:Ma stii ce-am inteles eu din print-ul tau? ca ai 33 de fps-uri :))
si cu alea 33 de fps-uri face toata echipa adversa, atunci cand vrea :ymhug: si din screenshot-ul tau nu reiese ca esti pe serveru gamegate, mai ales cand el e full, poate are si el 500 cand e in competitive(sau macar in meniu :)) :)) )
pe la ce ora au fost on tipii astia? chiar as fi vrut sa fiu si eu on pe server cu ei. cn stie poate vor revenii daca le-au placut
Image

\m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/ \m/

RGameFire wrote:
T.Red Baron wrote:Ma stii ce-am inteles eu din print-ul tau? ca ai 33 de fps-uri :))
si cu alea 33 de fps-uri face toata echipa adversa, atunci cand vrea :ymhug: si din screenshot-ul tau nu reiese ca esti pe serveru gamegate, mai ales cand el e full, poate are si el 500 cand e in competitive(sau macar in meniu :)) :)) )
pe la ce ora au fost on tipii astia? chiar as fi vrut sa fiu si eu on pe server cu ei. cn stie poate vor revenii daca le-au placut
Pai au fost pe sv cand a fost tunerul de CSGO Series. Avand loc la Bucuresti au jucat pe sv nostru de DM. Cine stie poate revin cand o sa fie Dreamhack la Cluj.
O sa ma duc cu zambetu pe buze chiar si cand moartea ma va cheama
Image

Image

Aleister Crowley wrote:
Shobo wrote:S-au scos la vanzare biletele pentru Dreamhack Cluj-Napoca? Daca ca, puneti-mi, va rog, un link de unde pot achizitiona!
http://dreamhack.ro/bucharest-2015/cump ... rest-2015/
Aici ai ceva informatii. Sper ca te-am ajutat.
Multumesc, Aleister! Acolo nu se da numai programul de la Bucuresti, eveniment care a fost deja. Poate inca nu s-a pus nimic legat de evenimentul de la Cluj! Le trimit eu un mail sa aflu detalii si poate revin eu cu un post! Multumesc de ajutor!
Viata e scurta...traieste-o cu cap!

Aleister Crowley wrote:
RGameFire wrote:
Pai au fost pe sv cand a fost tunerul de CSGO Series. Avand loc la Bucuresti au jucat pe sv nostru de DM. Cine stie poate revin cand o sa fie Dreamhack la Cluj.
Si a trecut si DH CLUJ asteptam poate in primavara se intorc pe servar sa isi aduca aminte ca in primavara lui 2015 au luat HS de la aliester si de la rivar . Si sa acorde inca o sansa colegilor Tauren , Aliester si BTH pentru a forma noua echipa fanatic alaturi de ei :)
Post Reply

Return to “Anunturi”