Re: Ce rank-uri aveti ?

SmirckyRiver231 wrote:Rank-ul meu e nova 1 si cel mai mare rank a fost mg 1 :) Nu tin cont de rank...cand joc un meci de competitiv.

Ti-am zis si pe server parca, daca joci cu gandul la rank ... o sa scazi mereu, daca joci for fun , nici nu iti dai seama cum cresti :)
Image

Ges wrote:
SmirckyRiver231 wrote:Rank-ul meu e nova 1 si cel mai mare rank a fost mg 1 :) Nu tin cont de rank...cand joc un meci de competitiv.

Ti-am zis si pe server parca, daca joci cu gandul la rank ... o sa scazi mereu, daca joci for fun , nici nu iti dai seama cum cresti :)
DMG (48 comps castigate :) is aici de la 21 de wins), eu joc numai pentru rank pe server daca Charles e pe primu loc :))) daca nu only for fun :)) mai aveam un pic si il ajungeam inainte de reset :) da nam avut timp sa joc in ultima perioada :((

RCrashR wrote:
Ges wrote:

DMG (48 comps castigate :) is aici de la 21 de wins), eu joc numai pentru rank pe server daca Charles e pe primu loc :))) daca nu only for fun :)) mai aveam un pic si il ajungeam inainte de reset :) da nam avut timp sa joc in ultima perioada :((
EU am apro ape 600 castigate si ma serif
Image

Ges wrote:EU am apro ape 600 castigate si ma serif
Oho , ai cateva =)) . Eu am Nova 3 la 77 meciuri , cam slabut .De obicei eu joc singur si am ceva meciuri pierdute din cauza echipei si greseli din partea mea . Toata lumea stie cum e cand prinzi copii , rusi sau tot felul de palete . :D
Oricum , nu prea am mai jucat si nici nu prea o sa mai joc , pierdere de timp daca nu-ti faci un team cu care sa joci mereu . :D
Mai bine sa fii prost 5 minute daca pui o intrebare , decat sa ramai prost toata viata daca n-o faci .

Return to “Off Topic”